طراحی سایت

طراحی وب سایت 

با رشد روز افزون استفاده از اینترنت و جامعه مجازی می توان گفت که اینترنت یکی از اعضای خانواده برای کاربران آن شده است . ولی برای بهره مند شدن از فواید این جامعه مجازی نیاز به تولید وب سایت وطراحی وب سایتاست

امروزه طراحی سایت برای معرفی شغل یک امر ضروری محسوب می شود ،با طراحی سایت برای معرفی شغل  می توان خود را در عرصه جهانی مطرح نمود

طراحی سایتهای اینترنتی به دو شیوهداینامیکواستاتیکصورت میپذیرد. درطراحی سایت استاتیک، تمامی عناصر بر بستر فایلهای HTML انجام و بصورت مستقیم بر روی سرور قرار میگیرد. ورود و تغییر محتوا و اطلاعات در سایت های استاتیک، نیازمند دانش فنی است و توسط شرکت طراح صورت می پذیرد، اما درطراحی وب سایتداینامیک، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش عمیق فنی انجام پذیر است. امروزه طراحی سایت به شیوه استاتیک، بسیار محدود شده است و هم اکنون تنها برای سایتهایی استفاده میشود که بعدها اطلاعات آن تغییر و بروز رسانی نخواهد شد.

در وب سایت های  طراحی شده توسط گروه وب سایت لند از تکنولوژی ها و استانداردهای  به روز استفاده شده است ،گروه ما همواره تلاش کرده طراحی سایت باکیفیت و با قیمت مناسب را عرضه کند .

از ویژگی های سایت های طراحی شده توسط گروه وب سایت لند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

 

طراحی سایت ارزان

با توجه به سیستم های مدیریت محتوا امکان این وجود دارد که سایتی ارزان برای شما طراحی نماییم ،می توانید از بسته ارزان ما استفاده نمایید.

سرعت لود مناسب

با اینکه سرعت اینترنت افزایش پیدا کرده ولی همواره بارگزاری صفحات سایت اهمیت بالایی دارد ،گروه وب سایت لند استانداردهای لازم را باعث افزایش سرعت لود صفحات می شود در نظر گرفته است.

ریسپانسو(واکنشگرا)

سایت های طراحی شده توسط گروه وب سایت لند کاملا ریسپانسو می باشد یعنی برروی ابزارهای مختلف  مانند تلفن همراه ،تبلت به درستی نمایش داده می شود.
 

طراحی سایت مناسب با بودجه شما

گروه وب سایت لند همواره در نظر داشته است سایتی را طراحی نماید که متناسب با بودجه مشتری باشد.ما سایتی را طراحی می کنیم که متناسب با هزینه  نیاز و اهداف شما باشد.

گرافیک سایت

وقتی که بازدید کننده برای اولین با سایت شما را مشاهده می نماید اولین چیزی که توجه او را جلب می نماید گرافیک سایت می باشد ،ما همواره اهمیت زیادی به گرافیک و رنگ بندی می دهیم  وتلاش می کنیم که سایتی طراحی کنیم که جذاب و و مورد توجه باشد.

تحویل در کمترین زمان

همواره هدف ما طراحی سایت در کمترین زمان ممکن می باشد،بعد از اینکه قالب و طرح اولیه   مشخص شدوارائه اطلاعات لازم از سوی مشتری،مشاوره وارائه راهکارهای لازم و زمان بندی پروژه در کمترین زمان مناسب انجام می شود.

بهینه سازی(سئو)

با رعایت اصول و استاندارهای موتورهای جستجو همواره به شما کمک می نماییم که شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید.

برای سفارش سایت درخواست خود را از طریق فرم تماس ارسال فرمایید.

گروه وب سایت لند خدمات طراحی سایت، بهینه سازی سایت را با تکنولوژی های به روز ارائه می نماید.

آخرین مطالب وبلاگ

اطلاعات تماس